?מה מספרים עלינו הסטודנטים

חיפשתי מקום לימודים מקצועי כדי להתקדם בציור לקומיקס ולא מצאתי. עד שראיתי פרסום של פריים בי פריים שהיה נראה מתאים לי. ואכן ההתקדמות שלי במהלך הקורס היתה מאוד משמעותית עם הכוונה מעולה להמשך ההתפתחות בתחום. המורים בן ואבנר מקסימים וסבלנים, מלמדים בצורה מקצועית וברורה שלב אחרי שלב. השיעורים היו מעניינים ותרמו לי רבות. נהנתי מהעובדה שמדובר בשיעור אינטרנטי שיכולתי להשלים במקרה שלא הסתדר לי להיות נוכחת. אני מקווה שאמשיך ללמוד קורסים נוספים בהמשך.

- רבקה גרוזמן

הגעתי מעולם הפיסול והמודלינג, אנימציה זה נושא שתמיד עניין אותי אבל לא יצא לי להעמיק בו בעבר. עשיתי מסלול אחד על אחד עם המורה הנפלא לירון טופז, עברנו על כל היסודות הבסיסיים והחוויה שלי היא: הייתה לי תמיד הכוונה, תמיד יכולתי לשאול שאלות והיה חשוב לו שאני אבין את הכל. רמת המסירות והלימוד בפריים ביי פריים לא ברורה מאליו. קיבלתי ביקורות מפורטות, יחס מקצועי ואדיב והרגשתי קפיצה משמעותיתי ביכולות שלי. בהחלט מקום שיש הרבה מה ללמוד בו, מתכננת להמשיך ללמוד בקורסים היוצר מתקדמים שלהם.

- שיר זרד

הקורס עם אבנר הוא אחד הקורסים המעמיקים והיסודיים ביותר שמצאתי בנושא. אני חושב שרמת הקושי של הקורס היא גבוהה, אבל התרגילים והעבודה שעושים בקורס חיוניים כל כך לנושא העיצוב. אני לא יכול להגזים כמה הביקורת וההדרכה של אבנר היו חשובים בשבילי. אבנר תמיד הצליח לעורר בי את הרצון להמשיך לעבוד ולהשתפר, והוא תמיד ידע כיצד בדיוק אני יכול לעשות את זה בצורה הטובה ביותר. גם כשהקורס מגיע לסופו, הידע והכלים שרכשתי עדיין עוזרים לי להמשיך ליצור ולהשתפר בכוחות עצמי.

- יהודה איטח

היה סמסטר מדליק ואבנר היה מלך המורים. מה שהדהים אותי גם אצל גיא וגם אצל אבנר זה הרצון לתת את כל הידע שיש להם מבלי להסתיר דבר. אם אזכר בחוויה של קורס קונספט אז מה שעולה לי זאת היכולת של אבנר להבין את כוונות שלי דרך עיצוב ואז לעזור לדחוף את היצירות מעבר לקצה היכולת.  מאוד נהנתי והלוואי היה לי כסף השנה לקורס נוסף 🙂

- דימה זרטסקי

הגעתי לפריים ביי פריים עם רקע באנימציה ומטרה ספציפית להכנת תיק עבודות. היה לי זמן קצר לעשות זאת והרבה להשלים. לא האמנתי שזה יהיה אפשרי בכלל. בסופו של דבר עשיתי את זה בזכותם והתוצאות היו מדהימות.        לאtslkgreen-2האמנתי שאני מסוגל לזה. בזמן קצר זה למדתי בפריים ביי פריים הרבה יותר דברים ממה שלמדתי במשך הרבה מאד זמן. השיעורים עם בן המורה היו פרטיים ופרטניים מאד, המון הכוונה ספציפית לסטודנט וליכולתיו, המון סבלנות, המון אכפתיות. ההערות והביקורות עם מלא הסבר ותוכן ובעיקר המון ידע. עזר לי לגלות לעצמי יכולות שלא ידעתי שקיימות בי ולימד אותי איך לשלוט על יכולות אלו. בעיני, הכי חשוב הוא שהידע שרכשתי שימש אותי גם להמשך עיסוקיי ולא נפסק בסוף הקורס. ממליץ באופן אישי.

- ליעד טרגר

אני יכול להגיד בוודאות שאף פעם לא למדתי אנימציה בצורה כל כך מקיפה ומיקצועית. חיפשתי, שאלתי, חקרתי, הצקתי, כמעט והתייאשתי אבל סוף סוף מצאתי מקום שבאמת מלמד אותך אנימציה ולא סתם, בסיס מחופף ויאללה- לך תנפיש. הכל מפורק לגורמים, מוסבר, מוקפד והכי חשוב- יחס אישי ונעים מאנשי מקצוע שעובדים באולפנים הכי טובים בעולם. אני חושב שהדבר שאני אזכור יותר מהכל זאת הנגישות למנטור וזה שבאמת חשוב לו שתבין ושלא תבצע משהו בלי שאתה מבין לאן הוא מוביל ומה הבסיס שלו.

-אור בר- אל

רציתי להיות בטוח שאני לומד במקום ברמה גבוהה שהמורה יודע מה הוא עושה ובאמת ייקח אותי לכיוון שמעניין אותי- שהוא ציור לאנימציה. בפריים ביי פריים אני יודע שהמורים מגיעים מבתי ספר מובחרים ומהתעשייה המובילה בעולם לאנימציה וזה נתן לי המון ביטחון במורה. אני חושב שהדבר הכי חשוב שקיבלתי מהקורס הוא הכלים לאמן את עצמי ולהמשיך ולהשתפר גם אחרי הקורס. השתפרתי הרבה במהלך הקורס, הביטחון שלי לגבי הציורים שלי הרבה יותר גבוה

- בן עוזרי

חווית הלימודים שלי בFBF הייתה מדהימה.הגעתי ללימודים אחרי לא מעט שנים של ניסיון בתחום, גם בלימודים וגם בעבודה ובכל זאת הרגשתי שאני מקבל ולומד המון, ובעיקר מאוד נהנה. הקורס מועבר בצורה מאוד מקצועית וענינית, ובכל זאת נותן המון מקום ליצירתית ושיתוף בין הסטונדטים. נוסף לזה, כיום שני חברים מוכשרים שהכרתי בלימודים עובדים כאנימטורים בסטודיו שלי ( קלאצ') ומובילים אצלנו את מחלקת האנימציה.

- בן עשת

 אחרי 4 שנים בבצלאל, 3 שנים כאנימטור בתעשייה ולא מעט אגו, החלטתי ללכת על לימודים בפריים ביי פריים. אמנם בהתחלה לא חשבתי שיש צורך שאלמד שוב את "יסודות האנימציה", אבל אחרי שיעור וחצי הבנתי כבר שיש פה משהו אחר - הזדמנות אדירה לקדם את יכולות האנימציה שלי. להפוך לאנימטור מהיר יותר, אמין יותר, טוב יותר - בשבילי ובשביל הלקוחות שלי. לא עבר פרוייקט אחד מאז שלא בוצע בצורה טובה ויעילה יותר בזכות הלימודים. וכמובן שכמות הפרוייקטים גדלה בהרבה. מומלץ בחום!

- אביחי ייני

נוחות של למידה דרך האינטרנט הייתה אופטימלית. היה לי נוח לבחור מתי מתאים לי לראות את השיעורים והביקורות. אני חושב שיש יתרון גדול בללמוד את אותם העקרונות שנלמדים במוסדות האקדמיים המובילים בארה"ב, כשאתה נמצא כל כך רחוק משם, בבית בישראל.
במהלך הקורס, הפידבק המקצועי האישי שקבלתי דחף אותי להתקדם גם בנושא הספציפי שנלמד וגם בנקודות כלליות שעזרו לי להשתפר.

- יונתן טל

המורים הם אנימטורים מעולים עם עין חדה ויודעים לשים דגש על הדברים שעושים הבדל ומקדמים את האנימציה מבינונית למצוינת (וההבדל הוא שמיים וארץ). אני גם מאוד מרוצה מהסביבה ומשאר הסטודנטים ורואה את כולם מתקדמים ויוצרים דברים יפים. אז אין לי ספק ש"Frame By Frame" זו הבחירה הטובה ביותר.

- גיא גוטמן

הנתינה והאכפתיות של הצוות אל התלמידים הופך את FBF למקום שפשוט טוב ללמוד בו. הנסיון של המורים מתבטא בכל משפט, בכל שיעור ובכל ביקורת. התרשמתי ממידת ההתייחסות לפרטי פרטים. שיטת הלימוד, החשיפה לחומר הנלמד, האנשים המקצועיים והמנוסים הצליחו להדליק אצלי ניצוץ שיישאר שם תמיד.

- עאמר הייבי

בהתחלה קצת חששתי מללמוד דרך האינטרנט, אבל כבר מהשיעור הראשון הבנתי שהולך להיות סמסטר מאוד מוצלח! מורים עם ניסיון והרבה אהבה למקצוע שמלווים אותך צעד אחר צעד. האכפתיות והיחס האישי שקיבלתי מהמורה הוא ממש לא מובן מאליו. הביקורות המקצועיות והמפורטות נתנו לי כל כך הרבה ידע. מעולם לא חשבתי שאוכל ללמוד כל כך הרבה נושאים בזמן כל כך קצר ועדיין לשמור על רמה גבוהה.

- אור עופרי

חווית הלימודים היא מעבר למה שציפיתי. אני נהנה כל רגע והשילוב של רמה מקצועית בלתי מתפשרת
והמערכת הייחודית שמאפשרת לי ללמוד בכל זמן מכל מקום הוא שילוב מנצח. יש הרגשה שהמורה נותן הרבה מעבר למה שהוא "צריך" וזה ראוי להערכה והערצה.

- רוני רוס

הלימודים ב-FBF היו ההתנסות הראשונה שלי הן בלימודי ציור והן בלימודים "און-ליין".
המורה, גיא ברעלי, נותן מטלות מאתגרות והרף שהוא מציב גבוה מאוד. הוא אינו חוסך בביקורת, אבל עם זה גם יודע לחזק ולעודד. אני מרגישה שהיכולות שלי מאוד השתפרו ושהצד הטכני שלי חזק הרבה יותר.
האווירה בלימודים היתה מאוד אישית וכל החששות בנוגע ללימודי "און ליין" שהיו לי טרם הלימודים התפוגגו. כעת, נותרתי רק עם התלבטות לגביי מה הקורס הבא שאקח ב-FBF.

- עינב סלע

מבחינתי, ללמוד באינטרנט הייתה אפשרות מדהימה. ברגע ששמעתי על frame by frame נורא התלהבתי מהרעיון והתחלתי לברר על תוכנית הלימודים והמרצים.
אני לא יכול להתמקצע במשהו בלי לשאוף להיות הטוב ביותר, ועם הסגל המדהים והאיכותי שקיים בבית הספר הזה, ידעתי שיש לי הזדמנות. ובאמת, כבר בשיעור הראשון התרשמתי לטובה והתחלתי לעבוד ולהשתפר בקצב שלפי דעתי הוא מעל למדהים. יש לי כמה וכמה חברים שמתעסקים בתחום האנימציה, והמלצתי לכולם (גם למי שכביכול כבר מנוסה) להירשם ולהתחיל ללמוד אנימציה מהטובים ביותר, בדרך מהנה ואיכותית.

- אבירם זרח

אני סטודנטית לתואר ראשון בתקשורת וחיפשתי מקום להרחיב את הידע שלי באנימציה, הלימודים במתכונת האינטרנטית היו פתרון מאוד נוח ואפילו גיליתי שהם יותר מתאימים לי מאשר כל מסגרת לימודים אחרת.לקחתי את הקורס באנימציית תלת מימד סמסטר א' שבאמת עובר על הכל מהכל ונותן אופציה להתמקד במה שהכי מעניין אותנו. לירון טופז, המורה של הקורס, זמין לכל בעיה ותמיד עונה למיילים, וכל מטלה מקבלת ביקורת עם הכוונה להמשך עבודה. אבל מה שהכי קנה אותי זה המקצועיות של המורים, אתה מרגיש שאתה מדבר עם מישהו שמבין עניין, שעוסק בתחום ושיש המון ידע שרוצים לחלוק בקיצור- כיף גדול 🙂 .

- חן סמאי

מבחינתי, ללמוד באינטרנט הייתה אפשרות מדהימה. ברגע ששמעתי על frame by frame נורא התלהבתי מהרעיון הגעתי ל-FBF לאחר שחיפשתי לימודים בשעות נוחות אך עם זאת ברמה גבוהה. היו לי מעט חששות מלמידה אונליין, אבל המערכת האינטרנטית נוחה מאוד, והאפשרות לחזור ולצפות בהרצאה מספר פעמים עוזרת מאוד. הרגשתי שלמורים באמת אכפת ממני, והם היו נגישים גם מעבר לשעות הפורמליות של הקורס. הלימודים עצמם היו ברמה גבוהה מאוד, המורים מגיעים עם ידע ונסיון מעשי בתעשיה וזה מאוד מורגש.
מה שהכי חשוב מבחינתי זה שהקורסים נותנים כלים איך להמשיך הלאה ולהשתפר גם אחרי שהסמסטר נגמר. אחרי שלושה קורסים אני רק מחכה לקורס הבא שאוכל לקחת 🙂

- יעל פריד

נהניתי מאוד בקורס ציור אחד על אחד עם המורה גיא שעזר לי להתפקס ולחזק נקודות חלשות ברישומים שלי ! למרות שהגעתי עם ידע קודם ברישום ופרספקטיבה , השיעורים עזרו לי להוציא עבודות גרפיות שמתאימות לאנימציה ! תודה רבה רבה גיא ! 🙂

- נועה ברק

שמי יוני, אני סטודנט ב״פריים ביי פריים״ ובן היה המורה שלי בקורס ״ציור אחד על אחד״.
אני רוצה קודם כל להודות ל״פריים ביי פריים״ על שקיבלתי מורה שכזה ולשבח אותו על המקצועיות והידע הרחב שלו בתחום. . בן יודע לתת כל ביקורת כמו שצריך וגם לפרגן כשמגיע. למדתי ממנו המון. תודה רבה לך בן על תקופה של למידה, כיף והצלחה

- יוני דריי

המורה העביר את הקורסים בצורה מקצועית ואישית, הוא היה נחמד וזמין לכל שאלה, דאג שכולם מבינים את החומר והעביר ביקורת בצורה טובה ומעשירה. חוץ מזה, יכולתי ביומיום לעבוד ואחר הצהריים לעסוק בציור ובלימודים שבאמת מעניינים אותי, זאת בזכות מערכת השעות הגמישה ובזכות העובדה שיש את האפשרות לראות את השיעורים כמה פעמים שרוצים, מתי שרוצים.
אהבתי מאוד את השיעורים, ואני לא מתכוונת להפסיק, הקורסים רק הגבירו את הרצון שלי לעסוק בתחום הזה.

- אביב גנני

כשרציתי לצייר אף פעם לא ידעתי איך לגשת לציור ומאיפה להתחיל , לכן החלטתי לקחת את הקורס "ציור אחד על אחד" בבית הספר פריים ביי פריים.בן עוזרי היה המורה שלי והוא עזר לי להגיע ממש רחוק עם היכולות שלי. אני רוצה להגיד תודה לכל הצוות על העזרה, התמיכה והיחס האישי שמעניקים לכל הסטודנטים ושעוזרים להם להגשים את החלומות שלהם

- דביר חדד