אנחנו, בפריים ביי פריים, מאמינים שהכל מתחיל בבסיס חזק. סמסטר זה הינו סמסטר חשוב ביותר להקניית בסיס והרגלים נכונים הדרוש לסטודנט לאנימציה אשר יסלול את דרכו להמשך הלימודים והשתלבותו בתעשייה.

במהלך הסמסטר נתמקד בהבנה מעמיקה של עקרונות האנימציה השונים, והבנה נכונה של תנועה. הלימודים יכללו לימוד בנושאים ככדור קופץ ועד לדמויות מלאות חיים. נלמד מה הם ספייסינג וטיימינג ומה ההבדל בניהם, מה הן קשתות נכונות, סקוואש וסטרץ’, אובר שוט, פולוו ט’רו ועוד מושגים שונים מעולם האנימציה.בסמסטר זה נפתח לסטודנטים חלון לשוק התעשייה, נחשוף אותם לדרכי עבודה שונות, נלמד צורת עבודה נכונה ומוכחת להשתלבות בתעשיית האנימציה או בתור עצמאיים. אנחנו נחלוק איתכם את הניסיון שצברנו בסטודיואים השונים ונעביר לכם את הידע כבר מהבסיס.

עם השלמת מסלול הלימודים בהצלחה, יהיה הסטודנט זכאי לתעודת גמר מטעם Frame by Frame.
בתחום האנימציה והציור מה שחשוב ביציאה לשוק העבודה זה הידע והיכולות של הסטודנט אשר באים לידיי ביטוי בתיק עבודות מוצלח ומקצועי. אנחנו עובדים עם הסטודנטים על תיק עבודות ומכינים אותם לשוק העבודה..

שיעור מקוצר לדוגמא

מה לומדים באנימציית תלת מימד? מתוך יום פתוח יוני 2015

בונוס לנרשמים!


הנרשמים ללימודים יקבלו גישה לקורס בונוס ללימוד תוכנת מאיה ללא תוספת תשלום.

שיעורי הקורס יתמקדו במאיה לאנימציה. קורס זה יחל טרם פתיחת סמסטר “אנימציית תלת משולב”. הסטודנט ילמד בקורס את יסודות התוכנה אותם עליו לדעת על מנת להתחיל את סמסטר “אנימציית תלת משולב”.לצפייה בעבודות סטודנטים