במסלול תלת מימד, ילמדו הסטודנטים את כל נושאי התלת מימד הכוללים: אנימציה, פיתוח סיפור, מידול, ריגינג, טקסטורות, תאורה ועוד. המסלול מתאים לכל מי שחולם להיות חלק מעולם התלת מימד. הנרשמים ללימודים יקבלו קורס “מאיה” + תכנת מאיה שניהם כמתנה. לאחר סמסטר א׳ בו יתנסה הסטודנט בכל תחומי התלת מימד יחליט הסטודנט אם ברצונו להתמקד באנימציה ( ואז ימשיך במסלול האנימצייה בסמסטר ב׳) או אם ברצונות להתמקד במידול ריג ותאורה ואז ימשיך לסמסטר ב׳ במסלול התלת מימד..

אנימציית תלת משולב

תלת מימד

6 חודשים

במהלך הסמסטר נתמקד בהבנה מעמיקה של עקרונות האנימציה והתלת השונים. הלימודים יכללו לימוד בנושאים ככדור קופץ ועד לדמויות מלאות חיים. נלמד את עקרונות המידול, הריגיניג, המידול והתאורה, מה הם ספייסינג וטיימינג ומה ההבדל בניהם, מה הן קשתות נכונות, סקוואש וסטרץ’, אובר שוט, פולוו ט’רו הבנה נכונה של תנועה ועוד מושגים שונים מעולם האנימציה. בסמסטר זה נפתח לסטודנטים חלון לשוק התעשייה, נחשוף אותם לדרכי עבודה שונות, נלמד צורת עבודה נכונה ומוכחת להשתלבות בתעשיית האנימציה או בתור עצמאיים. אנחנו נחלוק איתכם את הניסיון שצברנו בסטודיואים השונים ונעביר לכם את הידע כבר מהבסיס. תנאי קבלה: ידע מקדים בתכנת המאיה לאנימטורים או השתלבות בקורס מקדים ללימוד תכנת המאיה לאנימטורים בפריים ביי פריים ללא תוספת תשלום לפני תחילת הסמסטר.

2 סמסטרים של 5 חודשים

אחרי שבסמסטר א למדנו את כל תחומי התלת מימד. סטודנטים שרוצים להתמקצע יותר בנושאי המידול והריג ימשיכו בסמסטר זה להתמקד בנושאים אלו. בסמסטר נתמקד בפיתוח סיפור, מידול, ריגינג, טקסטורות ועוד. הלימודים מתאימים לכל מי שחולם להיות חלק מעולם התלת מימד
וניתן לשלב את המסלול עם מסלול האנימציה או מסלול הציור. הלימודים כוללים לימודי “מאיה” + תכנה.

תאורה ורינדור

2 סמסטרים, 5 חודשים כל אחד

במהלך הלימודים יקבל הסטודנט הבנה רחבה על תאורה מציאותית והבנה טכנית נרחבת שתוכל להתממש ברנדורים ברמה גבוהה של התעשיה העולמית. נלמד כיצד לעבוד במודל תאורה/ חומרים מבוסס תאורה פיזיקלית בVray וכיצד עובדים במודל צבע לינארי. הגדרות ואופטמיזציה של פרמטרים בתאורה ובחומרים. תאורה/ הוספת אפקטים אופטים ופיזור תאורה על ידי אטמוספרה. חומרים וטקסטורות, שימוש ב Ptex כאלטרנטיבה מודרנית ל UV. הגדרות ואופטמיזציה של תאורה במודל פיזיקלי ב Vray. הגדרות ושימוש במערכת שכבות הרנדר ב Vray והגדרות תאורה ופרמטרים יחודים למודלים ולתאורת.

צור קשר

טלפון - 03-912-2464 

מייל - info@fbfanimation.com

חפשו אותנו גם בפייסבוק