• הרצאות מוקלטות- בהתאם לכמות השיעורים הנדרשת בכל נושא, יעלה לאוויר שיעור מוקלט ובו חומר לימודי רב, אליו תהיה לסטודנט גישה לצפייה חופשית מתי שירצה וכמה פעמים שרק ירצה עד סוף הסמסטר. השיעור ילווה בהדגמות, בניתוחים ובמידע הנחוץ לנושא הנלמד.
  • מפגשים שבועים חיים- פעם בשבוע ביום ושעה קבועים, יתקיים מפגש שאלות ותשובות ב”שידור חי”. במפגשים אלו, ילמד חומר חדש, יעשו הדגמות, יועלו שאלות על ידיי הסטודנטים וילוו בתשובות והנחייה מצד המורה וכו. המפגש החי משמש ככיתה וכמפגש לימודי לכל דבר. במפגשים אלו יוכלו הסטודנטים לשוחח עם המורה ועם שאר הסטודנטים בכיתה וכל זאת באמצעות כיתה וירטואלית המיועדת לכך.
  • שיעורי בית וביקורת עבודות שבועית- בהתאם לחומר הנלמד,כל שבוע, יתבקש הסטודנט להכין שיעורי בית בהתאם לחומר הנלמד. את שיעורי הבית יעלה הסטודנט למערכת הממוחשבת ופעם בשבוע, במהלך המפגש החי, יחל סשן ביקורת עבודות. בסשן זה, יעבור המורה על המטלות שהוגשו על ידי הסטודנטים ויתן ביקורת עבודות לכל אחד מהנוכחים בכיתה.
  • במהלך הסמסטר תהיה לסטודנט אפשרות לתקשר בצורה שוטפת עם המורה האישי שלו ועם שאר הסטודנטים באמצעות מערכת פורומים ומסרים.
  • יש לשים לב כי ישנם קורסים יוצאי דופן שפורמט הלימודים בהם מעט שונה ותואם לדרישות התחום הנלמד והמורה המלמד. ועל כן יש תמיד לקרוא את כל פרטי הקורס המפורטים תחת כל קורס
כמו בכיתה פרונטלית, הסטודנטים והמורה נפגשים בכיתה הוירטואלית ביום ושעה קבועים. הסטודנטים יכולים לראות את המסך של המורה, לשמוע אותו ולראות אותו (כשהוא בוחר להדליק מצלמה) כמו כן ניתן לדבר עם המורה ולשמוע את שאר הסטודנטים. כל זה באמצעות מקרופון. בנוסף, ניתן לצ׳וטט עם שאר החברים לכיתה והמורה, בלייב, בממשק של הכיתה הוירטואלית.
כמות המפגשים החיים משתנה מקורס לקורס. מספר המפגשים השבועיים תלוי בקורס הנלמד והוא נע בין 10 ל 24.
לכל כיתה יש יום ושעה קבועים. במידה ואינך יודע מהו יום המפגש והשעה, בכיתה אליה אתה רשום, אנא צור קשר עם אחד מניציגי בית הספר.
אורך ההרצאות מתשנה ותלוי בחומר הנלמד. רוב ההרצאות נעות בין 30 דקות לשעתיים.
אורכם של המפגשים נעים בין שעה לכשלוש שעות. תלוי בכמות הסטודנטים בכיתה ובכמות המטלות שהוגשו על ידי הסטודנטים.
על מנת להתקדם ולסיים בהצלחה את הקורס, מפגש הוא שיעור לכל דבר והנוכחות חובה.
המפגש החי וסשן הביקורות מוקלט לנוחיות הסטודנטים. לסטודנטים באותה הכיתה תהיה אפשרות לצפות במתרחש באותו מפגש כמה פעמים שירצה עד סוף הסמסטר.
על התלמיד ליידע את פריים ביי פריים על כל אי הגעה. כנ"ל לגבי הגשת מטלות, במקרים חריגים שבהם התלמיד לא יוכל להגיש את המטלה בזמן יש להודיע מראש לפריים ביי פריים. (שימו לב, הודעה מראש לא מקנה הארכת זמן אוטומטית.)
לכל אחד מהסטודנטים תינתן גישה למערכת בית הספר אליה יש לעלות את המטלות השבועיות.
לא. ההרצאות כולן הן הקניין הרוחני של בית הספר והן נוצרו לטובת הסטודנטים הרשומים למסלול הלימודים. מעבר לכך, העברה או הפצה של ההרצאות המוקלטות או כל חומר לימודי אחר המועבר כחלק ממערך הלימודים, הינו בגדר עברה על החוק.
כמות הסטודנטים משתנה בין כיתה לכיתה ובין הקורסים השונים. בדר״כ מספר התלמידים בכיתה נע בין 5 ל 12 סטודנטים.
רצוי להגיע מוכן למפגש החי ולשאול את כל השאלות. לשם כך ישנו מפגש חי. במידה ויעלו שאלות קריטיות במהלך השבוע ניתן לפרסמן בפורמים השונים של בית הספר, לשלוח מייל למורה או ליצור קשר עם נציגי בית הספר
תלוי בקורס. ישנם קורסים הכוללים תכנה וישנם שלא. יש ליצור קשר עם נציגי בית הספר בהקשר לקורס אליו נרשמת ולבקש מידע נוסף.