אבנר הוא אמן Visual Development באולפני Dreamworks. בין הסרטים עליהם עבד ניתן למצוא את Mr. Peabody & Sherman ועל הסרט “The Penguins” וכיום עובד הוא עובד על Trolls.בעבר עבד אבנר באולפני Pixar ובבסטודיו Avalanch של אולפני Disney, שם עבד בין השאר על משחק המחשב של Toy Story 3. עוד בהיותו סטודנט, גרף אבנר פרסים יוקרתיים כגון פרס ה”טרסטי” לסטודנט הטוב ביותר ופרס האוסקר מטעם האקדמיה לקולנוע בארה”ב על סרט הגמר שלו Defective Detective שהוקרן בפסטיבלים רבים ברחבי העולם. אבנר גם היה מועמד לפרס ה Annie היוקרתי לשנת 2013. אבנר בוגר בית הספר היוקרתי רינגלינג קולג' והוא משמש בפריים ביי פריים כמורה לקונספט דיזיין.
לירון הוא אנימטור מוביל באולפני Dreamworks. בין הסרטים עליהם עבד ניתן למצוא את Kung Fu Panda 2, The Croods , How to train your dragon 2, וכיום הוא עובד על Kong Fu Panda 3. לירון היה חלק מצוות הפיתוח של תוכנת האנימציה של Dreanworks והוא מורה בצוות ההכשרה של הסטודיו.
בעבר עבד גם על Alice in wonderland של טים ברטון ונבחר על יידי האקדמיה לקולנוע של ארהב להתמחות באולפני סוני עוד כשהיה סטודנט. לירון משמש כמנטור בבית הספר היוקרתי רינגלינג קולג' שבפלורידה והוא מרצה מבוקש לאנימציה בעולם. לירון בוגר בית הספר היוקרתי רינגלינג קולג' והוא משמש כמנהל המקצועי של בית הספר וכמורה לאנימציית תלת מימד
אסף הוא אמן דיגיטל פיינטינג באולפני Paramount.
לפני כן עבד אסף ב Animation Lab ואת לימודיו בבית הספר Art Center College of Design היוקרתי סיים בצטיינות.
אסף משמש כמורה לציור ורישום ודיגיטל פיינטינג וציור
רוברט שאולטר הוא תאורן על סרטים כגון Wreck-it Ralph , זוכה פרס האוסקר לשנת 2014 Frozen ו Big Hero 6 זוכה פרס האוסקר לשנת 2015. גם סרטו האישי של רוברט, Origins גרף פרסים רבים. רוברט הוא בוגר בית הספר היוקרתי רינגלינג קולג׳ ובשלוש שנים האחרונות הוא משמש בו כמנטור לתאורה.
אלון הלמן מאולפני ״בליזארד״ עובד בימים אלו על הטריילר למשחק Overwatch Cinematics ועל World of warcraft
לפני כן, עבד אלון על מגוון סרטים כמו Oz, Antman, Guardians of the Galaxy, Ironman3, Thor 2 והסרט Captain America.
אלון משמש כמורה לאנימציית תלת מימד עם התמקדות בתנועת הגוף באנימציה
בן הוא אנימטרו באולפני Industrial light and magic שאחראים בין היתר לסרטי ״מלחמת הכוכבים״. שם עובד בימים אלו על סרט שטרם פורסם. את הקריירה התחיל כאנימטור מתלמד באולפני Illumination Mac Guff שפריז, שם עבד על הסרט "Sing". בן הוא בוגר בית הספר הנחשב "The Animation Workshop" שבדנמרק. בשנתו האחרונה ללימודים הוא ביים את אחד מסרטי הגמר של בית הספר באנימציית 2D. בן משמש בפריים ביי פריים כמורה לציור ורישום לאנימציה וכמורה לאנימציה קלאסית.
עודד הוא קומפוזיטור בכיר בחברת האפקטים המיוחדים Double Negative. בין הסרטים עליהם עבד ניתן למצוא את Wonder Women ואת Fantastic Beasts and Where To Find Them.
בעבר עבד עודד ב Sony Pictures Imageworks, Digital Domain, Hues $ Rhythm, MPC, Method, Image Engine, Prime Psyop & Focus. שם עבד בין היתר על Alice through the looking glass .Life of Pi , Furious 7 , Oz the great and powerful , Battleship , Fury , The amazing Spiderman 2 , Edge of tomorrow
עודד הינו בוגר החוג לקולנוע של אוניברסיטת תל אביב, בנוסף הוא בוגר מגמת האפקטים המיוחדים של בית הספר היוקרתי Vancouver film School, שם הוא גם משמש בשלוש שנים האחרונות כמנטור
קומפוזיטיג למתקדמים. עודד בפריים ביי פריים, עודד משמש כמורה לקומפוזיטיג.
מרכוס הוא מודולר ב Sony Pictures Imageworks. לפני כן עבד ב Reel Fx על Wish Police and Scooby.
בין השאר מרכוס עבד על פרוייקטים בתחום ה VR, ביניהם Son of Jaguar ו Qualcomm's Power Rangers: Zords Rising VR Experience.
מרכוס בעל נסיון רב בעבודה על סרטים, משחקים ועולם הטלויזיה בין שאר העבודות שלו ניתן למצוא את:
ILM's Strange Magic, Pixar's Cars 2, Crystal Dynamic's Lara Croft and the Temple of Osiris, Lucas Arts' Star wars: First Assault and Star Wars:1313, Supercell's Clash of Clans and finally One Animation's Oddbods and Insectibles.
בפריים ביי פריים, מרכוס משמש כמורה למידול.